МУКАЧІВСЬКИЙ ДНЗ № 9

Музкерівник
Печора Наталія Євгенівна
"Я співу діточок навчаю
У світ мистецтва залучаю"

Стаж педагогічної роботи - 2 роки
Освіта: Базова вища
Мукачівський державний університет

У ДНЗ № 9 міста Мукачева створені умови для музичного виховання дошкільнят: є музичний зал з фортепіано, музичний центр, велика картотека дисків з дитячими піснями та музикою, різні дитячі музичні інструменти, дидактичний матеріал для проведення занять, ілюстрації.
Навчання музики важливе для кожної дитини. А побачити, чи є у малюка музичні здібності можна лише в процесі навчання. Більш того, саме в процесі навчання відбувається і розвиток музичних здібностей.
Музичне мистецтво – один з могутніх засобів у формуванні особистості дошкільника. Тому, використання музики, як засобу виховання дітей, є одним з найважливіших завдань нашого дошкільного закладу.
Головні завдання, які я ставлю перед собою на музичних заняттях:
-        виховую любов та інтерес до музики;
-        допомагаю дітям увійти у світ музики, відчути її, зрозуміти;
-        збагачую музичні враження дітей шляхом ознайомлення їх з різноманітними музичними творами;
-        навчаю дітей злагоджено співати, гарно і ритмічно рухатися під час музики, грати на музичних інструментах;
-        розвиваю музичні здібності у дітей, емоційну чутливість, музичний слух, а також творчі та артистичні здібності.

Всі ці завдання взаємозв’язані і залежать від вікових особливостей дітей.
У нашому ДНЗ святкові ранки та щоденні музичні заняття відрізняються цікавими сюжетами, сюрпризними моментами, добором музично-поетичного репертуару, доцільного за змістом та характером музичного супроводу.

До послуг малечі - музичний зал

Першовересень -  «День знань»

Свято осені «Дарунки Осені»

Новорічні святкування