МУКАЧІВСЬКИЙ ДНЗ № 9

Дрогобецкі Віталія Георгіївна

Освіта : вища, фахова.

Закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника.

Робота практичного психолога з дітьми починається з моменту поступлення дитини в дитячий садок і розуміє під собою психологічний супровід дитини в дошкільному закладі. Проводиться регулярне діагностування обстеження кожної дитини, її розвитку пізнавальної сфери.

Психологічний супровід освітнього процесу у групах раннього розвитку полягає в спостереженні психолога за процесом адаптації дітей, надання допомоги дітям, які зазнають труднощів в засвоєнні програми, рішення поведінкових проблем, консультацій батьків з найрізноманітніших питань, що стосуються виховання і навчання дітей дошкільного віку.

Важливою складовою частиною діяльності практичного психолога є систематичні групові розвивальні заняття. Завдання роботи практичного психолога реалізуються через програму розвивальних занятий з дітьми старшого дошкільного віку «Через гру до пізнання» і мають на меті:
* розвиток пізнавальних здібностей дітей;
* развитоке эмоційно-вольової сфери;
* развиток комунікативних навиків.

Також проводятся консультації, бесіди і заняття для батьків.